ایجاد حساب کاربری

Rate this page

ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در سایت تچرا

شما مشتریان گرامی برای خرید و استفاده از امکانات سایت ،باید ابتدا عضو سایت شده و یک پروفایل شخصی و حساب کاربری برای خود ایجاد کنید.

این امر باعث می شود که بتوانید به راحتی خرید خود را ثبت کرده ،آن را مدیریت کرده و با پرداخت صورت حساب به روش های انتخابی ،کالا را درب منزل، محل کار یا محل پروژه تحویل بگیرید.

اطلاعات شخصی شما در صفحه ای امن به طور کامل محافظت شده و فقط شخصه شما با در دست داشتن ایمیل ،نام کاربری و رمز عبور که توسط خود شما انتخاب شده، به آن دسترسی داشته باشید و در صورت نیاز آن را ویرایش کنید.

 

چگونه در سایت تچرا حساب کاربری بسازیم

ابتدا در قسمت نوار بالای سایت سمت راست ،گزینه { ورود/ثبت نام } را انتخاب کرده تا به صفحه ثبت نام منتقل شوید.

اگر با موبایل یا تبلت وارد سایت شده اید با انتخاب آیکون چرخ دنده در بالای سایت سمت راست ،گزینه { ورود/ثبت نام } برای شما نمایش داده میشود

در صفحه ثبت نام دو قسمت مشخص شده وجود دارد:

  • عضویت
  • ورود

اگر تاکنون در سایت ما ثبت نام نکرده اید ،در قسمت { عضویت } یک نام کاربری در نظر گرفته و در کادر مورد نظر و مشخص شده وارد کنید.

در کادر پایین ایمیل خود را وارد کنید ( مطمئن باشید ایمیل را درست وارد کنید به این دلیل که تمام اطلاعات فاکتور و خرید و در زمان بازیابی رمز فراموش شده ،لینک آن به ایمیل وارد شده ارسال می شود )

و در قسمت گذرواژه ،رمز عبور خود را وارد کنید ( بهتر است به دلیل امنیت بالا ،ترکیبی از حروف و اعداد باشد ،به طوری که فراموش نکنید )

و در مرحله آخر سوال امنیتی که مربوط به اعداد است را پاسخ داده و کلید عضویت را انتخاب کنید.

ولی اگر قبلا در سایت عضو شده اید و فقط قصد وارد شدن به پروفایل شخصی خود را دارید ،در قسمت { ورود } فقط نام کاربری یا ایمیل

و گذرواژه خود را وارد کرده و پس از پاسخ به سوال امنتی مربوط به اعداد ،وارد پروفایل خود شوید.

 

فراموش کردن رمز عبور ( گذرواژه )

اگر به هر شکلی گذرواژه یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید ،در قسمت پایین بخش { ورود } روی بخش { گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟ } کلیک کنید

و در صفحه بعد در کادر مورد نظر ایمیل خود را وارد کرده تا لینکی جهت وارد کردن رمز عبور جدید برای شما ارسال شود.

در صورت بروز هر گونه مشکلی با ما تماس بگیرید 

enemad-logo